Accueil   /   makineri industriale marka itali

makineri industriale marka itali

MAKINA NE SHITJE - njoftimefalas.com

Makina ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje shes blej makina makina te perdorura ne shitje ne gjermani tregu i ...

Plus de détails

Makina industriale/vegla - Shes e blej - NumerNje.com

Makina industriale/vegla Istrumenta muzikore Pije te ndryshme Paisje/materjale ndertimi Te tjera. Sherbime ... MAKINERI MOBILERIE (FIER, Fier) (ka foto) 5,000 € ... SHESË APARAT PASTORIZATOR PER AKULLORE MARKA "CARPIGIANI ...

Plus de détails

albamobil.com - AutoTregu Shqiptar për oferta njoftime ...

Kerkoj, Shitje blerje automjeteve, Kamion, Makineri dhe Pjese kembimi ne Internet. autotregu - albamobil.com - ju ofron sherbime per shitblerje, oferta, njoftime ...

Plus de détails

makine qepse industriale « Faqja e etiketave

Shiten makineri Industriale per Pastrime Kimike; Qarku. Komuna e Prishtines . Shtojeni tek preferuarat; Vendose në tabelën e krahasimit; Audi. Shitet: Audi A4 Viti 2002. Qarku. Qarku i Lezhes.

Plus de détails

BULETINI I PRONËSISË INDUSTRIALE - adasip.com

INDUSTRIALE (Marka, Tregues Gjeografike dhe Disenjo Industriale) Nr. 07/2016 ... Italy, IT (740) Dhoma e Tregtisë & Industrisë(Albana Laknori) Rr."Kavajës", Nr.6 Tiranë ( 511 ) 3 Preparate zbardhuese dhe ... 7 Makineri dhe paisje makine ; paisje te

Plus de détails

Makineri dhe inventare | Tiranë | MirLir.com

Shitet linje ricklimi per plasmasin dhe detergjent LDPE HDPE, Marka TECNOFER Made in Italy 2004, tot. ... 2 MAKINERI PER PERZIERJEN E PIGMENTEVE PER BOJRA INDUSTRIALE, BOJRA MAKINASH, ME BAZE SOLVENTI. PJES

Plus de détails

elektronikaindustriale.com Elektronika Industriale - Your ...

Makineri paketimi, dozimi inert dhe mbushje te lengeshme. Impiante kimike, nafte dhe gazi. Vibro presa hidraulike per prodhimin e blloqeve. Nyje betoni te cdo marke. Makineri me kontroll numerik, fresa, torno, pantografe . Impiante presofusioni per plastike. Impiante saldimi te robotizuar dhe cdo lloj makinerie elektronike industriale.

Plus de détails

KREDIA SME – Fondi BESA SH.A.

• Jo më pak se 40% e kredisë do të përdoret për blerje: makineri, pajisje, teknologji, asistencë teknike, licensa industriale, mirëmbajtje, pjesë këmbimi dhe lëndë e parë me origjinë italiane; • Jo më shumë se 60% e kredisë mund të përdoret për mbulimin e kostove lokale ose nga vende të tjera fqinje në zhvillim.

Plus de détails

Metalmekanika Shqipëtare, lista e industrive të ...

MEKANIKA PRECIZE PRODHIMI I NJËSIVE PËR INDUSTRINË PRODHUËSE me makineri CNC kompania është krijuar për të ... Confindustria Vlora ështet zbatimin e projekteve industriale individuale dhe të ... Kina e re në Itali Europë, për zhvillimin e projekteve të reja industriale, prodhimi i lëndës së parë, produkte finale për të ...

Plus de détails

Gjej Makina - MAKINA NE SHITJE, Blej Makine, Shes Makine ...

Marka: Zgjidhni Abarth Acura Alfa Romeo Audi BMW Buick Cadillac Cherry Chevrolet Chrysler Citroën Dacia Daihatsu Dodge Ferrari Fiat Ford GMC Great Wall Honda Hummer Infiniti Isuzu Iveco Jaguar JCB Jeep KIA Lancia Land Rover Lexus Lincoln Man Maserati Mazda Mercedes-Benz MG Mini Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Pontiac Porsche ...

Plus de détails

: Home of industrial ideas - Albania

Makineri Ndertimi & Energjia e Levizshme Ne, , ofrojme makineri te renda per ndertimin, produkte per energjine e levizshme si edhe pjeset e kembimit dhe servisimin perkates nepermjet nje rrjeti profesionist distributoresh.

Plus de détails

Makina ne Shitje| Vetura ne Shitje| Blej Makinë, Shisni Makina

Në Tiranë, Vlorë, Durrës,...Shqipëri, Kosovë, Greqi, Itali... Të Gjitha Markat Acura Alfa Romeo Audi BMW Citroen Dacia Dodge Fiat Fisker Ford Honda Jeep Kia Land Rover Lexus Mazda Mercedes-Benz Mini Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Skoda Smart SsangYong Suzuki Toyota TVR Volkswagen

Plus de détails

Ftese per pjesemarrje ne "Italian Stone Experience in ...

Ftese per pjesemarrje ne "Italian Stone Experience in South Italy": 29 janar – 3 shkurt 2017 ... Zyra e Teknologjisë Industriale Energjisë dhe Mjedisit i Agjencisë ICE – në bashkëpunim me shoqatës e makinerive të mermerit Confindustria Marmomacchine ... – Makineri për përzierjen e betonit, llaçit dhe shtrimin e dyshemeve

Plus de détails

Elektronika Industriale - Your Partner For Automation ...

Makineri paketimi, dozimi inert dhe mbushje te lengeshme. Impiante kimike, nafte dhe gazi. Vibro presa hidraulike per prodhimin e blloqeve. Nyje betoni te cdo marke. Makineri me kontroll numerik, fresa, torno, pantografe . Impiante presofusioni per plastike. Impiante saldimi te robotizuar dhe cdo lloj makinerie elektronike industriale.

Plus de détails

Vegla të makinerisë - skf.com

Zgjidhjet industriale. Industria ajrore. Bujqësia. Veturat dhe kamionçinat. Kompresorët. ... Kërkesa është njësoj e lartë dhe për makineri e komponentë më të qëndrueshëm dhe më efiçentë në shfrytëzimin e energjisë. ... British Kolumbia Canada China France Frankfurt Germany Gjermani Greqi Guangdong Hamburg Hannover Hjuston ...

Plus de détails

Makina industriale/vegla - Shes e blej - Tirane, Shqiperi ...

Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Makina industriale/vegla Makina industriale/vegla Kerko Cmimi: te ... SHITET makine lineare marka Durkopp (ka foto) 400 LEK: SHITET Syzator Brother me 2 gjilpera dhe 5 fije (ka foto) 600 LEK ... 1,200 € Hene, 17 Qershor, 2013: Makineri tranxhe ceke dhe pjegatrice italiane 3 m (Unaza e Re) 8,500 €

Plus de détails

DAIU SHPK - BIESSE GROUP - MAKINERI PER PUNIM DRURI

daiu shpk – biesse group – makineri per punim druri 23/05/2018 18/02/2019 In Albania Comments Off on DAIU SHPK – BIESSE GROUP – MAKINERI PER PUNIM DRURI Telefon: +355682085452 / …

Plus de détails

Makineri shtypi | Albemilia

Makina shtypi offset me 5 ose me shume ngjyra. Marka dhe modeli. Formati. Prodhuar. Nr. Kopjeve. foto. Heidelberg SM 52 F IR CPC1.03

Plus de détails

Makina ne Shitje - Shiten Makina në Tiranë, Durrës, Vlorë

Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali

Plus de détails

ALASKA " AGRO INDUSTRIALE – MAKINERI BUJQESORE

" alaska " agro industriale – makineri bujqesore. 19/09/2018 27/02/2019 in albania comments off on " alaska " agro industriale – makineri bujqesore. agro industriale alaska – makineri bujqesore adresa: mbikalimi fushë-kruj ... gufero, ama italy, cx poland, ...

Plus de détails

Agroalaska.al - Fushë-Krujë | Facebook

See more of Agroalaska.al on Facebook. Log In. or. Create New Account. ... Me Fabrikat AMA ITALY "Alaska" Agro-Industriale bashkëpunon si distributor kryesor shumice dhe pakice për shqipërinë, si përshembull: transpaleta me peshore elektronike dhe manuale, elektromulli, transmesione, cilindra, kryqe agro dhe industriale, etj ...

Plus de détails

MAKINERI INDUSTRIALE - Celesi Yellow Pages

tirana, rruga e kavajes, kryqezimi i 21 dhjetorit, p.217, shk.2, ap.7 04 2235 609 04 2320 516 [email protected] makineri industriale. 6 avni. tirana, bulevardi bajram curri, p. 2, shk. 3, perballe ures se tabakeve 0692156679 ... makineri industriale. 13 elumatec. prishtine, lidhja e lezhes, nr.86 42000, vushtri +381 2857 3085 +377 4479 9495 ...

Plus de détails

makineri industriale - YouTube

May 05, 2010· industrial machinery frantoio mulino mixer lava e recuperatrice saggia.

Plus de détails

kastratilubricants.com - Makina pasagjeresh

Marka "Texaco" për herë të parë është themeluar në Evropë para më shumë se njëqind vitesh, ndërsa sot është pjesë e Chevron Corporation, e cila zotëron një sërë fabrikash në vend të ndryshme të botës për kërkimin, zhvillimin dhe prodhimin e kësaj marke.

Plus de détails

Makina dhe vegla industriale > Makina dhe Inventarë ...

Makina industriale per prodhimin e plastikes. Sot 16:55 Maqina per dyer dhe dritare pvc dhe alumin. Sot 16:55 Maqina per Dyer dhe Dritare Pvc dhe Alumin. Sot 16:31 cnc per stiropor dekor model 2019. 6 500 EUR Sot 15:21 ...

Plus de détails

Shiten makineri Industriale per Pastrime Kimike - njoftime.co

Shiten makineri Industriale per Pastrime Kimike. Nr. Referencës. RF517540. Titulli i njoftimit. Shiten makineri Industriale per Pastrime Kimike. Përshkrim. Shiten makineri Industriale per Pastrime Kimike Shume funksionale,Profesionale,dhe Cilesore Te inportuara nga Gjermania. Kontakto:+38349662521. Vëndndodhja. Vendi. Kosovo.

Plus de détails

BULETINI ZYRTAR I AGJENCISË PËR PRONËSI INDUSTRIALE - …

Italy / Italia IT Jamaica / Xhamaika JM Japan / Japonia JP ... Buletini Zyrtar Nr.65 i Agjencisë për Pronësi Industriale 9 MARKA TREGTARE TË REGJISTRUARA . Buletini Zyrtar Nr.65 i Agjencisë për Pronësi Industriale 10 (111) 20561 ... 7 Makineri dhe pajisje për makineri; motorë (përveç makinave tokësore); makineri …

Plus de détails

AUTO TRAK 93 - MAKINERI INDUSTRIALE - Celesi Yellow Pages

auto trak 93 - makineri industriale - celesi yellow pages - tirana, rruga e kavajes, kryqezimi i 21 dhjetorit, p.217, shk.2, ap.7

Plus de détails

Makineri dhe inventare | Kosovë | MirLir.com

Makineri dhe inventare Inventar komplet per sallon ondulimi, bejm ndrrim. Shitet inventari per sallon te femrav komplet shum pak te perdorura shih fotot 049--899--123. ... Shiten komplet per Terasa Ulset heku me dru te plote industriale Tavolina e let dhe shumë stabile.

Plus de détails

Fabrikë hekuri për ndërtim, kompanitë Shqipëtare prodhues ...

Confindustria Vlora ështet zbatimin e projekteve industriale individuale dhe të përbashkëta midis anëtarëve, ofron një gamë të gjerë të shërbimeve për kompanitë anëtare që përfaqësojnë pikën kryesore të sistemit tonë, si dhe pikënisja për produkte dhe industri të …

Plus de détails

Makineri druri - Home | Facebook

Makineri druri. 376 likes. MAKINERI DRURI ITALIANE TE REJA DHE TE PERDORURA. Jump to. Sections of this page. Accessibility Help. Press alt + / to open this menu. Facebook. ... Makina qepse industriale - JACK. Brand. Makita Albania Shijak. Locality. Servis vegla pune Arben morina. Local Business. MER JEP.AL. Brand.

Plus de détails

MAKINA NE SHITJE - njoftimefalas.com

Makina ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje shes blej makina tregu i makinave te perdorura ne shqiperi ...

Plus de détails

DAIU SHPK - BIESSE GROUP ALBANIA - ACP

Daiu, Daiu shpk, kompania Daiu,makineri industriale,biesse group,biesse,makineri biesse,casolin,makineri druri,prodhim druri, makineri per dyer dritare alumini.

Plus de détails

Shes makina qepse industriale - Shpallje | Makina

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Makineri industriale. Lloji i njoftimit: ... Instituti i modes italy sitam tirana > (Ndërmarrje) 0695223678 Ruaj njoftimin. Printo këtë njoftim. Shpërndaje në Facebook. Rekomandoja mikut. Raporto abuzim ...

Plus de détails

BULETINI I PRONËSISË INDUSTRIALE - adasip.com

INDUSTRIALE (Marka, Tregues Gjeografike dhe Disenjo Industriale) ... Italy / Italia IT Jamaica / Xhamaika JM Japan / Japonia JP Jordan / Jordania JO Kazakhstan / Kazakistani KZ Kenya / Kenia KE ... ( 511 ) 7 Kabllo kontrolli për makineri e

Plus de détails

IMMERGAS S.p.A. ALBANIA | ACP

Makineri Industriale (9) 46. Makineri perpunim druri (4) 160; Makineri per punim metali (8) 161; Sherbime IT dhe Zhvillim software (4) 47. Programe menaxheriale ERP (2) 163 . ... IMMERGAS SpA sot është firma më e madhe në Itali për prodhimin e kaldajave me gaz. Ajo u themelua më 5 shkurt të vitit 1964 në qytezën BRESCELLO (Reggio Emilia).

Plus de détails